Zespół

Dyrektor artystyczny: Krzysztof Knittel  
Kurator projektu: Maciej Karłowski  
Koordynator organizacyjny: Joanna Grotkowska  
Produkcja: Kinga Bocianowicz
Reżyseria dżwięku: Marcin Del Fidali

KRZYSZTOF KNITTEL

Knittel
Kompozytor, wirtuoz instrumentów elektronicznych, założyciel i dyrektor artystyczny festiwalu Ad Libitum, profesor UMFC w Warszawie.
MACIEJ KARŁOWSKI 
Maciej Karłowski
Od 2011 redaktor naczelny portalu http://www.jazzarium.pl, kurator festiwali Ad Libitum od 2013. Przewodniczący międzynarodowej konferencji Jazz Agenda. Wydawca magazynu „JazzClassics”, dyrektor programowy JazzRadia, publicysta, autor esejów poświęconych muzyce improwizowanej i jazzowej (współpracujący z Dziennikiem „Polska, Europa, Świat”, „Newsweekiem”, „Jazz Forum”). Współautor Raportu o stanie Muzyki Polskiej.
JOANNA GROTKOWSKA
Grotkowska
Muzykolog, dziennikarka muzyczna, od 1990 roku organizatorka życia muzycznego sceny współczesnej (serie koncertów CSW w Warszawie, Światowe Dni Muzyki ISCM, kolejne edycje festiwalu Ad Libitum od 2007 roku. Od 1993 roku pracuje w Programie 2 Polskiego Radia. Od 2007 roku dyrektor Fundacji Polskiej Rady Muzycznej.
KINGA BOCIANOWICZ 
Od wielu lat związana z organizacją wydarzeń artystycznych – festiwalu Warsaw SUmmer Jazz Days oraz koncertów takich gwiazd jak Pat Metheny, Marcus Miller, Cassandra Wilson, Herbie Hancock, Leonard Cohen, Alicia Keys, Elton John, Paul MccARTNEY, London Jazz Composers i innych.
MARCIN DEL FIDALI  
Od 2001 roku zajmuje się produkcją muzyczną w GMB Pro Sound. Przy jego udziale powstały m.in.: prapremiera Pamiętnika z Powstania Warszawskiego Krzysztofa Knittla, koncert „Tu Warszawa” czy projekt „Marcus Miller +” w Gdańsku. Jest producentem wykonawczy m.in. festiwali Musica Electronica Nova i Wratislavia Cantans. W listopadzie 2011 roku reżyserował w Londynie  pokaz „SomeBody@somePLace” –projekt w ramach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.
IZA SOBIERAJSKA
ja
Od ponad 20-stu lat związana z mediami i Kulturą. Kocha radio. Jedno współtworzyła. Pracuje przy Paszportach POLITYKI  i Fryderykach oraz innych wydarzeniach związanych z PopKulturą. Z Ad Libitum od trzech lat, gdzie odpowiada za działania promocyjne i kontakty z mediami. Improwizacja to…jej…. 🙂 lewa stopa.

RADOSŁAW WÓJCIK
ja1
Specjalista ds. komunikacji, od 10 lat związany z branżą public relations. Od 3 lat odpowiada za komunikację sceny muzycznej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. To on komunikuje się z Wami za pomocą mediów społecznościowych Ad Libtum. Prywatnie wielki fan Tori Amos, radiowej Trójki i – w szczególności – audycji Piotra Kaczkowskiego.

 

Reklamy